Mijn Klacht:
Abgstoffering heeft me advies gegeven over de stoffen waarmee de stoel goed geherstoffeerd kan worden. Ze geven aan ervaring te hebben met dit specifieke design die moeiijk te stofferen is ivm de rondiingen van zit naar armgedeelte.
Wanneer ik de stoel terugkrijg zitten er luchtbobbels in het zitvlak waarvan A van abgstoffering, zegt dat dit wegtrekt. En het bovenste gedeelte zit er schuin op, wat zichtbaar is ivm de structuur van de stof. A heeft dat vrij vlot verholpen door het opnieuw te doen. En zogezegd zouden de bobbels wegtrekken dus heb ik de stoel in ontvangst genomen en 1200,00 betaald. De bobbels trekken alleen niet weg en abgstoffering reageert niet meer op mn klacht die ik per mail heb gestuurd.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden wanneer ik een stof kies op advies van abg, dat deze dan er ook goed op zit, zonder luchtbobbles. Mijn verzoek is dat A het zitgedeelte opnieuw erop zet. En als het toch niet mogelijk is met deze stof en hun advies verkeerd is. Zou ik tevreden zijn als ze de stoel en het voetstuk herstofferen met een stof die wel goed erop zit. Strak en recht zonder uitstulpende plooien en luchtbobbels.


