Klacht: t.v.-reclame moederdag 2016

Van Heugten op 27 april 2016 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 27 april 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De reclame over moederdag is kwetsend en ondoordacht. De zin “moeders die er niet meer zijn” is overbodig en niet op zijn plaats.
Personen waarvan de moeder is overleden, jong, oud, onlangs, of langer geleden worden door deze reclame onnodig gekwetst. Het is al pijnlijk genoeg dat voor hen moederdag zwaar beladen is. Door deze reclame wordt dat nog eens extra benadrukt. Bovendien zeer vreemd om nagellak te willen verkopen voor een overleden persoon.

Gewenste Oplossing:

De reclame dient per onmiddellijk te worden aangepast en excuses aanbieden is ook op zijn plaats.

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM