Klacht: Slechte mineral sunscreen spf 30

MarianneHelena op 11 mei 2024 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Nieuwe klacht
Datum 11 mei 2024

Een klant van HEMA heeft een klacht ingediend over een mineral sunscreen SPF 30. De lotion is moeilijk smeerbaar, laat een witte laag achter op de huid, trekt niet in en veroorzaakt een droge huid. Na één keer gebruik heeft de klant het product weggegooid, wat als verspilling wordt ervaren.

Mijn Klacht:

Niet smeerbaar, lotion blijft wit achter op de huid, trekt niet in en verdwijnt niet. Huid wordt erg droog. Na 1x smeren weggegooid ( wat een verspilling, wat jammer!!)

Gewenste Oplossing:

Een alternatief zonnebrandcrème van de Hema

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over HEMA
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door MarianneHelena
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM