Mijn Klacht:
In de Hema vroeg ik of deze oplader ook geschikt is voor de iPhone, heb daar zelf geen verstand van. Het antwoord was ja wat naar mijn idee ook klopte.
Vervolgens thuis scheur ik het onhandige ingepakte verpakking los en wil de oplader meteen gebruikten! Helaas kom ik al snel na een paar keer proberen tot de conclusie dat deze helemaal niet voor de Apple producten geschikt is! 4 dagen later meteen terug met bon en het product zo netjes mogelijk in de verpakking.
Kan het niet retour omdat de verpakking open is geweest?! En niet meer zo in de winkel terug gehangen kan worden.. De “leiding gevende” die overigens met haar los en lange nepnagels en sieraden om achter het buffet staat gaat tegen me in en is alles behalve klantvriendelijk.
Ik blijf rustig en merk aan mezelf dat dit geen zin meer heeft en het zonde van mijn dag is dus ik zeg haar gedag en loop met bon en product de winkel uit.
Wat kunt u voor mij betekenen?
Met vriendelijke groet,
Claire Passet
Gewenste Oplossing:
Wanneer ik wel mijn product kan ruilen voor een goede oplader of geld terug.


