Klacht: Korting blijkt een stuk lager te zijn dan in folder wordt aangegeven.

Midnattsol op 26 november 2013 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Nieuwe klacht
Datum 26 november 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste medewerkers van HEMA,

In de HEMA folder van 25-11 t/m 8-12 (pagina 20) staat een velours baby slaapzak (met afritsbare mouwen), afgeprijsd van € 18,50 naar € 15,00. Dus ik was op 25-11 bij HEMA filiaal Ulft, kocht dit product voor mijn dochter (maat 86-104) en betaalde inderdaad € 15,00.

Thuis aangekomen haalde ik het prijskaartje van de slaapzak en keek er goed naar. Er bleek een stikker op het kaartje te zitten. Op de stikker stond € 18,50. Dus ik dacht: “dan zal daaronder wel hogere prijs staan”. Niets bleek minder waar te zijn. De prijs eronder was € 16,00. De korting voor de slaapzak van € 3,50 die ik dacht te hebben, bleek slechts € 1,00 te zijn.
Ik had nog een 2e in Doetinchem willen kopen (er was er in Ulft maar 1). Maar ik voel me vals voorgelicht, bij de neus genomen en ben boos en verontwaardigd. Dit vind ik heel spijtig want ik dacht dat HEMA een eerlijk bedrijf was. Graag zie ik een aanvaardbare reactie tegemoet.

Met vriendelijke groet,

Henriëtte Jansen-van der Reijden

Gewenste Oplossing:

Aangezien ik slecht € 1,00 korting heb gehad i.p.v. € 3,50 (dit is nog geen 30% van wat in de folder aangegeven stond, wil ik ter compensatie van de valse voorlichting en mijn verontwaardiging een slaapzak (voor mijn dochter), maat 86-104, voor € 8,00. Deze kan naar mijn thuisadres gestuurd worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM