Klacht: kleurverschil geleverde gordijnen

Isabell@1956 op 30 december 2024 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Nieuwe klacht
Datum 30 december 2024

Een klant van HEMA heeft gordijnen besteld die bij afhaling een andere kleur bleken te hebben dan verwacht, namelijk licht roze in plaats van zandkleurig. De klant erkent niet goed te hebben opgelet bij de bestelbon, maar vindt dat de verkoper hen had moeten attenderen op mogelijke kleurverschillen bij daglicht, vooral gezien het hoge bedrag van de aankoop.

Mijn Klacht:

Geachte lezer m/v , vorige week vrijdag haalde ik door mij bestelde gordijnen op die bij thuiskomst een andere kleur bleken te hebben dan wat ik in de winkel (Hema Nijmegen) had gezien. Een kleur die me helemaal niet aanstaat: licht roze in plaats van zandkleurig.

Bij de bestelling heb ik de tekst op de bestelbon niet voldoende grondig gelezen om te zien dat kleurverschillen mogelijk zijn bij daglicht. Dat heb ik niet goed gedaan, ik ben niet vertrouwd met de wetenschap dat kleurverschillen kunnen optreden bij ander licht.

Ik vind wel dat degene die mij de gordijnen verkocht mij hierop had kunnen attenderen. Het gaat immers om een groot bedrag (782 Euro), maar ook uit het oogpunt van professionaliteit; ik had ter plekke kunnen beoordelen dat de door mij beoogde staal niet bij daglicht het gewenste effect had.

Ik heb Hema Nijmegen hierover benaderd. Men beroept zich op de bijsluitertekst, onder aan de factuur. Ik doe een beroep op uw coulance om mij (gedeeltelijk) te compenseren voor de strop die ik hier heb gelopen. Ik ga ze niet ophangen. Vriendelijke groet, Joep van Baars, Graadt van Roggenstraat 16, 6522ak Nijmegen

Gewenste Oplossing:

Wat ik in de klachtbeschrijving heb omschreven, ben ik tevreden met een
gedeeltelijke compensatie. Mijzelf treft ook schuld; ik had beter moeten opletten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over HEMA
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Isabell@1956
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM