Klacht: Klantenservice reageert niet op e-mails

T.R.B. op 27 juli 2016 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 27 juli 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik probeer al weken contact te krijgen met de klanten’service’ van Hema. Echter, ze reageren niet op mijn e-mails. Ik heb een heel aantal weken geleden een een sd-kaart opgestuurd waarvan ik nu wil weten hoe het ervoor staat.
Ze claimen binnen een aantal werkdagen te reageren, maar hier is niets van te merken.

Gewenste Oplossing:

Als Hema netjes optijd reageert op mijn e-mail met de vraag hoe het met de status gesteld is van de sd-kaart (waar ik overigens zeer ontevreden over ben, aangezien bijna alle foto's van de geboortes van onze zoontjes ervan af zijn geraakt)

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM