Klacht: Klacht/vraag meerdere malen ingediend bij HEMA..

vanbeilen op 09 oktober 2014 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 9 oktober 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

en ik hoor niets..steeds hetzelfde verhaal: we kunnen uw klacht/vraag niet vinden..dit is de klacht: ik heb begin september een foto-rolletje ingeleverd bij de HEMA en op de envelop aangekruisd: alleen ontwikkelen. Bij de kassa nog even nagevraagd of dat kon, inderdaad kon dat. Toen ik het een week later ophaalde merkte ik dat het een dikke envelop was: men had zonder dat ik daar opdracht voor had gegeven, ook de foto’s afgedrukt. Ik vind dat een rare gang van zaken. Maar nog raarder eigenlijk dat je dan een klacht/vraag indient via de website van HEMA en er nooit meer wat van terughoort

Gewenste Oplossing:

Als ik eindelijk een keer een antwoord krijg op mijn vraag/klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM