Klacht: Hema niet te vertrouwen

F van Swaal op 08 juli 2015 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 augustus 2015
Reactie van het bedrijf:

Uitgelegd waarom er een prijsverschil aanwezig is en dat dit tot verwarring kan leiden.

Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 8 juli 2015

Een klant van HEMA ervaart teleurstelling over een aanbieding voor een 5-delige passer, die online voor €2,00 werd aangeboden, maar in de winkel voor €2,95 moest worden betaald. Na contact met de klantenservice werd uitgelegd dat de winkel een franchise is en niet gebonden is aan de online aanbiedingen, wat de klant als onterecht beschouwt. De klant uit zijn frustratie over het gebrek aan consistentie in de aanbiedingen van HEMA.

Mijn Klacht:

Op de website van Hema online staat een 5 delige passer te koop voor €2,95 afgeprijst naar €2,00 maar is jammer genoeg niet meer te krijgen in de online shop , wel vermelden ze dat het artikel gratis is op te halen in de Hema winkel, dus daar naar toe , wat denk je …..je moet geen €2,00 betalen zoals aangeboden maar de volle mep zijnde €2,95..
Waar slaat dat op ???? Gebeld met de klanten service wordt er gezegt dat de Hema waar het artikel werd gekocht een franchise Hema is en dus niet hoeven mee te gaan in de aanbiedingen van de Hema ..
HEMA , bedankt …..
Alle Hema’s zijn onderhand franchise bedrijven , staan jullie nu achter de aanbiedingen die jullie doen of verschuilen jullie je achter “het is een franchise Hema…
NOGMAALS BEDANKT HEMA…
WAARDELOOS…..
Bedenk me eerst de volgende keer voor dat ik weer de Hema binnen stap of ik nog wel wat wil kopen daar..

Gewenste Oplossing:

Tevreden had ik geweest als ze bij de klanten service eenvoudig hadden gezegd sorry dit is niet de bedoeling , u kunt het teveel betaalde terug halen bij de Hema waar u het artikel heeft gekocht..

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door HEMA in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat HEMA een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van HEMA beoordeeld.

HEMA

Heeft op 06 augustus 2015 om 14:54 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

F van Swaal

Heeft op 06 augustus 2015 om 16:06 geantwoord

De oplossing aangedragen door de HEMA is geen oplossing , een aanbieding is een aanbieding en daar houden ze zich niet aan maar verschuilen zich achter zoals eerder gemeld en alsook in de oplossing aangedragen door de HEMA dat er Franchise HEMA's zijn die zelfstandig hun eigen prijzen mogen hanteren..
Dus wat mij betreft , een vette 0 ( nul ) voor de oplossing van HEMA, mijn advies aan jullie :
Doe geen aanbiedingen onder de naam HEMA als je ze niet waar kunt maken.....!!!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM