Mijn Klacht:
Sinds afgelopen mei zijn wij bezig met een foto-album bij Hema. In mei raakte ik zwanger van onze dochter. Deze zwangerschap wilden wij graag ‘voor later’ verwerken in het fotoboek.
De zwangerschap hebben we niet cadeau gekregen. De allerlaatste strohalm in de medische molen hebben we aangegrepen om zwanger te worden. Eindelijk, na de 2e poging, raakte ik zwanger. Het boek heeft dan ook een emotionele waarde vooral het begin, omdat daar -recht uit het hart- beschreven staat hoe wij dit emotioneel zware traject hebben beleefd en hoe blij we waren, toen de zwangerschapstest eindelijk positief was. Ik voel me redelijk machteloos, want het boek moet nu helemaal opnieuw gemaakt worden, maar om nu nog het gevoel van blijdschap te beschrijven die toen overheerste, is erg lastig. Hadden we op z’n minst maar de tekst, die ik zo uit mijn hart, bij de foto’s heb geschreven. Dan zou ik al intens blij zijn!
Overigens ben ik 27 januari bevallen van een kerngezonde dochter. Deze blijdschap overheerst natuurlijk, maar ik zou er toch wel wat voor over hebben, om het fotoboek te hebben zoals ik die gemaakt heb!!
Wie kan ons helpen?
Gewenste Oplossing:
Als ik alleen maarse tekst terug heb, zou ik al heel blij zijn. De foto's heb ik nog wel. Met de tekst en foto's kan ik wel weer een nieuw album maken.


