Klacht: Geen Matzes meer bij de HEMA

r. Zwitser op 24 maart 2015 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 24 maart 2015

Een klant van HEMA uit zijn onvrede over het ontbreken van koshere matzes in de winkels, wat hen dwingt om deze en koshere wijn elders in Amsterdam aan te schaffen. Dit kan volgens de klant leiden tot een verlies van klanten voor HEMA.

Mijn Klacht:

Wij zijn een goede klant van de HEMA en kopen elk jaar voor Pesach een aantal dozen met koshere matzes en flessen koshere wijn.
Dit jaar worden de matzes niet meer geleverd en zijn we genoodzaakt ze in Amsterdam te kopen en dan ook maar meteen de wijn. Zo loopt de HEMA dus kans op verlies van klanten, geen goede zaak lijkt me!

Gewenste Oplossing:

Volgend jaar omstreeks Pasen/pesach dus weer graag koshere matzes in het assortiment. Dan zijn de niet joodse en joodse klanten weer tevreden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM