Klacht: Fotoboek waarin heel veel tijd zit verloren

Marion Voorschoten op 18 februari 2016 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 18 februari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Sinds 10 jaar maak ik een megafotoalbum van mijn zomervakantie, kostbaar (bijna €200) maar een geweldig souvenir. Afgelopen zomer heb ik 4 weken door China getrokken, sinds september ben ik elke avond druk in de weer met het ambum, teksten, toelichting, alles uit mijn hoofd. Afgelopen weken had ik geen tijd, toen ik gisteravondd verder wilde werken kon ik niet meer bij bestand. Zojuist hoor ik van de klantenservice dat dan inderdaad niet meer jan onder blauwe icoontje, excuus voor het ongemak….

Gewenste Oplossing:

Alle uren die ik erin heb gestopt en de unieke resultaten tot voor kort zijn alkemaal verloren gegaan (mijn foto's heb ik uiteraard zelf nog..) ik ben heel boos en ontstemd over deze klantonvriendelijkheid van een systeemwissel. Onbwtrouwbaar ook. Ik wil bij mijn bestand kunnen zodat ik het in nieuwe software vanaf dag 1 weer kan op op ouwen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM