Mijn Klacht:
Bij de Hema in Hardenberg heb ik voor mijn dochter kleding gekocht. zo ook een truitje wat afgeprijst was van 13 naar 9 euro.
Echter is het artikel 2x aangeslagen 1x 9 euro wat de juiste prijs is en 1x 13,-
Dit maakt dat ik 13,- teveel betaald heb.
Bij thuis(Ommen) komst kwam ik hier achter en heb meteen gebeld met het filiaal in Hardenberg. Ik moest maar terug komen met het artikel en de bon.
Ik heb aangegeven dat ik bijna nooit in Hardenberg ben en 2 vragen gesteld:
Kan het bedrag van 13 euro overgemaakt worden; Nee dat is niet mogelijk
Kan ik het dan terug brengen in het filiaal in Meppel, omdat ik daar werkzaam ben en mijn winkel naast die van hen bevind. Nee dat kan ook niet. want het is een franchise winkel.
Ik mocht het wel proberen in Meppel. In Meppel gaven ze ook aan. nee dat kan niet want wij zijn een franchise onderneming.
Er is maar 1 manier om mijn geld terug te ontvangen en dat is 30 min heen en 30 min terug rijden voor 13 euro dat ik teveel betaald heb.
Dit is ten eerste al een uur van mijn kostbare tijd die ik zelf graag nuttig wil besteden.
daarbij komen mijn benzine kosten en parkeer kosten. Ik vraag me af of ik er dan niet nog meer verlies op draai.
Aan de buiten kant van de gevel staat HEMA en nergens staat er beschreven dat het om een franchise onderneming gaat en wat daar dan de voorwaarden voor zijn.
Ook ben ik niet geatendeerd dat ik zelf verantwoordelijk ben om de bon goed te controleren in de winkel.
Mijn klacht is: het voordelige truitje van 9 euro waar ik nu een bedrag van 22,- voor betaald heb, door een fout van het winkel personeel in Hardenberg.
Zelf moet oplossen en ik daar zelf kosten voor moet maken.
Gewenste Oplossing:
Ik zou tevreden zijn wanneer het bedrag van 13,- wordt overgeschreven naar mijn rekening nummer.
Of dat ik het geld terug kan krijgen in Meppel


