Klacht: Heel vervelend

IsaSx op 04 juni 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 21 juni 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste IsaSx, We hebben geen reactie van je ontvangen. Daarom sluiten we deze klacht. Excuses voor het ervaren ongemak. Heb je nu of in de toekomst nog vragen over deze melding of een ander voorval, dan kun je contact met...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 4 juni 2018

Op 27 mei en opnieuw op 4 juni ervaart de klager problemen met de busdienst van Arriva van Zoeterwoude naar Leiden Centraal. De bussen kwamen niet opdagen zonder enige melding, en bij navraag kon Arriva geen informatie geven over de vertragingen of de chauffeurs. Dit leidde tot gemiste afspraken voor de klager.

Mijn Klacht:

Goede middag,

Vanaf zoeterwoude naar leiden centraal
Op 27 mei wilde ik met de bus naar leiden. De bus kwam om het half uur (omdat het zondag was). Er stond oo het bord gewoon dat die eraan zou komen. En hij komt niet opdagen, er stond niks op 9292 . Vervolgens is de bus erna ook 20 minuten te laat, waar ook niks van vermeld staat. Dus ik belde Arriva waar een vrouw voor me ging kijken en kwam terug met het nieuws : we kunnen de bussen niet traceren en ook geen contact krijgen met de chauffeurs. Kan ik u nog ergens anders mee helpen?. Dat kan gewoon echt niet . En nu vandaag 4 juni gebeurd het weer het zelfde, een bus die niet op komt dagen waar niks van vermeld staat, en Arriva zegt “wacht maar op de volgende.” Nu ben ik te laat voor Mn afspraak, net als op 27 mei.

Gewenste Oplossing:

Als ze een excuses maken en dit regelen. En de 40 euro betalen die ik nu aan de psycholoog moet betalen omdat ik de afspraak gemist heb. En de trein kosten voor dat ritje naar Mn psycholoog vergoeden, een ritje voor niks omdat ik te laat was door de bus.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van

8 jaren geleden - Beste IsaSx, Wat jammer om te lezen dat je deze ervaring hebt met een van onze bussen. Ik kan me voorstellen dat je hier niet blij mee bent. Om je klacht verder in behandeling te nemen heb ik aanvullende informatie van je nodig. Zodra ik de gevraagde informatie heb ontvangen zal ik je klacht verder in behandeling nemen. -Lijnnummer van de bus - Halte en plaats waar je wilde instappen - Halte en plaats waar je wilde uitstappen - Tijdstip waarop je wilde instappen Met vreidnelijke groeten, ^Jessica Webcareteam Arriva

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 21 juni 2018 om 21:03 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste IsaSx,

We hebben geen reactie van je ontvangen. Daarom sluiten we deze klacht.

Excuses voor het ervaren ongemak. Heb je nu of in de toekomst nog vragen over deze melding of een ander voorval, dan kun je contact met ons opnemen door een reactie te sturen bij deze klacht of via onze Twitterpagina onder @Arriva_NL , Facebookaccount www.facebook.comArrivaNederland of ons online contactformulier: http:bit.ly2uFLeFj.

Met vriendelijke groet,
^Wouter
Medewerker Klantenservice Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten