Klacht: Heeft Groupon lak aan Nederlands consumentenrecht?

omaW op 23 augustus 2012 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 4 december 2012
Reactie van het bedrijf:

Beste Willy, Volgens onze gegevens is uw klacht behandeld en opgelost. Indien dit niet zo is, laat het ons dan alstublieft weten. Dat kan door te reageren op dit bericht of stuur een e-mail naar [email protected]. Alvast bedankt en met...

Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 23 augustus 2012

Een consument heeft een voucher voor een high tea via Groupon aangeschaft, maar kon deze niet verzilveren ondanks herhaalde pogingen om te boeken. Na meerdere contactmomenten met Groupon, waaronder telefoontjes en e-mails, ontving de consument geen adequate reactie of oplossing, wat leidde tot frustratie over de schending van het Nederlands consumentenrecht. Uiteindelijk werd de klacht opgelost.

Mijn Klacht:

Leuk een high tea? Niet als je bij Groupon een bon aanschaft,

Voucher gekocht voor een high tea bij Groupon
Meerdere keren geprobeerd te boeken bij de zaak, wat niet lukte, op mijn mails werd niet gereageerd en bij telefonisch contact kreeg je de melding: “niet bereikbaar”.

19 juli: telefonisch contact opgenomen met Groupon en de situatie uitgelegd.
Mijn probleem zou met spoed worden behandeld
Vervolgens een mail naar Groupon gestuurd, waarop ik de reactie kreeg: Dat er een gepaste oplossing zou komen, maar dit kon enkele dagen duren”
Die enkele dagen duren nu al vijf weken
Ik heb nog vier mails gestuurd, maar geen reactie terug.

Volgens Nederlands consumentenrecht is het probleem vrij simpel: Voucher gekocht wat niet te verzilveren was, dus recht op geld terug.
Waarom gaat dit bij Groupon zo moeilijk?

Gewenste Oplossing:

Geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupon

Heeft op 04 december 2012 om 16:54 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Willy,

Volgens onze gegevens is uw klacht behandeld en opgelost. Indien dit niet zo is, laat het ons dan alstublieft weten. Dat kan door te reageren op dit bericht of stuur een e-mail naar [email protected].

Alvast bedankt en met vriendelijke groet,

Groupon Customer Support

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM