Klacht: Plaatsing Zonnepanelen

WJA van den Oord op 21 november 2022 over HalloStroom in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 21 november 2022

Na een aanvraag voor de plaatsing van 20 zonnepanelen bij HalloStroom in september 2022, bleef het stil na een eerste telefonische afspraak. In november 2022 werd gecommuniceerd dat er geen dakinspectie kon plaatsvinden vanwege een aannamestop, wat leidde tot frustratie over de afhandeling van hun aanvraag.

Mijn Klacht:

Beste,

Halverwege september 2022 hebben wij een aanvraag gedaan voor de plaatsing van 20 zonnepanelen door Hallostroom.
Men belde 2 dagen later op om een overeenkomst aan te maken en alle randvoorwaarden te bespreken.
Vervolgens was er radiostilte.

Toch maar begin november 2022 gebeld met het bedrijf hoelang alles nog ging duren, er moet natuurlijk een dakcheck uitgevoerd worden, montage en ga zo maar door.
Op de mail staat dat er 2 tot 4 weken na overeenkomst een dakinspectie zou plaatsvinden.

Vervolgens komt er op 15 november 2022 een mail dat zij ons niet verder kunnen helpen en dat er geen dakcheck plaats zal vinden omdat er een aannamestop is.

De wereld op zijn kop om toch klanten aan te nemen en aangenomen klanten niet te helpen.

Gewenste Oplossing:

ZSM een dakcheck en levering en plaatsing van de bestelde zonnepanelen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HalloStroom

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HalloStroom nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door WJA van den Oord
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie