Klacht: groupon niet inwisselbaar voor het aangegeven weekendje weg

R-v-d-Heuvel op 18 juli 2014 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 2 september 2014
Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 18 juli 2014

Een consument kocht een Groupon voor een weekend bij Husky-Event, maar kon deze niet inwisselen. Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen met de aanbieder, waaronder het maken van een afspraak, ontving de consument geen reactie en kon de reservering niet bevestigd worden. De situatie leidde tot teleurstelling bij de koper.

Mijn Klacht:

Ik heb een groupon gekocht voor een weekendje bij Husky-Event voor 99 euro. Het klonk volgens de groupon allemaal fantastisch; een romantische safari met honden voor een slee, een lekker diner en een fijne overnachting afgesloten met een heerlijk ontbijt. Maar helaas bleek het inwisselen van de Groupon niet mogelijk. Ik heb meerdere keren geprobeerd contact op te nemen met husky-event waarvan het 1 keer is gelukt. Ik heb zelfs een afspraak weten te maken voor het weekend. Er werd mij verzocht in verband met het weer 2 dagen van te voren de afspraak te herbevestigen. Dus zogezegd zo gedaan, maar sinds die tijd krijg ik geen contact meer met de aanbieder. Telefoon wordt niet opgenomen. Voicemail is vol of er wordt niet op gereageerd. Op mails wordt ook niet gereageerd. Wat een teleurstelling!

Ik heb toen met Groupon afgesproken dat ik het weekend in verband met de ontbrekende herbevestiging niet richting husky-event zou gaan. Jammer, want ik had me erg verheugd op een weekendje weg. Groupon zou een oplossing zoeken voor het probleem.

Sindsdien (4 april) heb ik mijn probleem al meerdere malen bij Groupon neergelegd, maar krijg steeds de melding dat ik nogmaals moet proberen contact te leggen met de aanbieder. Dit lukt dus niet. Ik voel me belazerd door beide partijen! Ik krijg ook sterk de indruk dat husky-event niet bestaat, maar desondanks wel groupons verkoopt via groupon.

Gewenste Oplossing:

E|en oplossing van Groupon in de vorm van mijn geld terug en geen verdere verkoop van groupons voor een weekendje bij husky-event.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Groupon

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Er staat als status opgelost maar er is geen oplossing aangedragen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM