Mijn Klacht:
Laat ik voorop stellen dat ik er eerst met Groupon uit heb proberen te komen maar dat voor mij nu de maat vol is vandaar dat ik het op deze site wil forceren.
Op woensdag 24 juni heb ik een officiële klacht ingediend per mail:
Goedemorgen,
Gisteren heb ik de Aeroline Backpack 70 liter ontvangen met referentiecode SEC 44EBF08F6B.
Ik constateerde direct dat de tas veel kleiner was dan ik had verwacht. Nadat ik wat had gegoogled kwam ik er achter dat ik niet de enige ben. Op 16 februari 2015 was er iemand met dezelfde klacht. Hij constateerde ook dat de tas veel kleiner was en rekende met behulp van de maten van de tas uit dat er hoogstens 30 liter in past. Het gaat om het zelfde bedrijf in Belgie Mercantile. Ik heb mijn deal er nog eens bij gepakt, maar er staat toch echt 70 liter. Echter ook de maten 70cm bij 24 cm bij 20 cm en dan kom je hoogstens op 30 liter inhoud. Maar daar kijk je niet naar want er staat 70 liter en je denkt dat het goed zit.
Ik lees daar ook dat het bedrijf het niet zo neemt met het retour en terugbetaal beleid. Dit lees ik nogmaals op 8 juni 2015 op een forum , waar ook een officiele reactie vanuit Groupon op 18 juni op volgt: aangezien het contact met de dealer niet zo soepel loopt wordt de kwestie doorgegeven aan onze interne afdeling.
Ik heb vanmorgen tot twee keer toe (na 08.30u) met de klantenservice gebeld. Ik werd er namelijk de eerste keer na 10 minuten uit gegooid. De 2e keer weer allerlei mooie liedjes gehoord op het bandje, en er (erg toevallig) weer tijdens het nummer ‘hello’ van Lionel Ritchie uitgegooid met de opmerking ’tot ziens’.
Ik wil mijn product retourneren, en het geld terug voor het product en eventuele verzendkosten. Echter na het lezen van de berichten wil ik het niet met dit bedrijf afspreken, want dan zie ik het nooit meer terug.
Daarnaast vind ik het raar dat ik twee keer uit het bandje wordt gegooid.
En tenslotte, vind ik het erg raar dat een groot bedrijf als Groupon nog steeds zaken doet met dit bedrijf. In februari is reeds met betrekking tot backpacks een klacht ontstaan, op 8 juni nogmaals. En als ik even op het bedrijf google, zijn ze wel vaker met verkeerde producten in de weer (kleding).
De deal met betrekking tot deze backpacks staat echter nog steeds online, en dus raken nog meer mensen gedupeerd.
Met vriendelijke groet
Nick Christie
Op 25 juni kreeg ik netjes een bericht dat Groupon het kan voorstellen dat het vervelend is dat ik een verkeerd product heb ontvangen en ook dat ik het na de berichten op internet niet direct aan de leverancier wil retourneren. Er is ook niet direct een oplossing, ze zoeken het intern uit en komen er binnen 6 dagen op terug.
Op 8 juli mail ik maar eens om te vragen of er al meer bekend is.
Nadat ik geen antwoord krijg bel ik gisteren 13!! Juli op. De dame aan de telefoon is aardig, maar eigenlijk blijkt dat er nog niks gebeurd is. Ze zegt, ik zie dat u een paar keer gemaild heeft. Wij hebben contact gezocht met de leverancier maar nog geen antwoord. Maar in de tussentijd hebben ze mij ook nooit op de hoogte gehouden.
Ze adviseert doodleuk om zelf contact met del everanxier op te nemen, wat ik in mijn oorspronkelijke klacht had aangegeven juist niet te willen met deze onbetrouwbare leverancier.
Groupon: o, dus ik begrijp dat je niet direct contact met leverancier wil, dan ga ik het intern doorzetten.
Dat hebben jullie drie weken geleden na mijn mail al gedaan.
Maar goed, ik geef het nog maar een kans en ben van plan af te wachten tot ik vandaag mijn mail open en een aanbiedingen mail van Groupon zie. De backpacks van 70 liter met afmeting 70cm bij 24cm bij 20 cm (=30 liter) worden weer dood leuk aangeboden. Groupon negeert dus mijn klacht en gaat na februari en na mijn ervaring nog meer klanten duperen!
Dit moet gestopt worden.
Gewenste Oplossing:
Wanneer Groupon stopt met aanbiedingen van deze leverancier. En mij de tas aan Groupon laat retourneren. Ik verwacht de gemaakte kosten terug, en na deze slepende kwestie vind ik dat ik als vaste klant wel iets extra's verdien.

