Klacht: grote stukken in de tabak

alidadejong op 03 mei 2014 over Pall Mall in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Pall Mall
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 3 mei 2014

Een klant van Pall Mall heeft aangegeven ontevreden te zijn over de kwaliteit van de shag. Volgens de klant zitten er steeds grotere stukken tabak in, wat de rookervaring negatief beïnvloedt. Dit probleem lijkt in de loop der tijd te verergeren.

Mijn Klacht:

ik rook al jaren pall maal shag maar ben de laatste tijd niet tevreden er zitten grote stukken in en heb het idee dat het steeds erger word

Gewenste Oplossing:

als het weer is zoals vanouds

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Pall Mall

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Pall Mall nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM