Klacht: Flesje Radler 2.0 niet goed gevuld

klager39bb1f55 op 23 juli 2026 over Grolsch in de categorie Bier

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Grolsch
Categorie Bier
Status Open
Datum 23 juli 2026

Een consument heeft een sixpack Radler 2.0 aangeschaft en constateert dat één van de flesjes niet goed gevuld is en de dop niet goed sluit. Deze situatie is teleurstellend voor de consument, die verwacht dat de producten van goede kwaliteit zijn. Hoewel er nog geen contact is opgenomen met Grolsch, vindt de consument het belangrijk dat het probleem wordt opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb een sixpack Radler 2.0 gekocht en ontdekte dat één van de flesjes niet goed gevuld was en de dop niet goed sluit. Dit is teleurstellend, omdat ik verwacht dat de producten die ik koop van goede kwaliteit zijn. Ik heb nog geen contact opgenomen met Grolsch over dit probleem, maar ik vind het belangrijk dat dit wordt opgelost.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag een gratis vervangend flesje ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Grolsch

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM