Klacht: Te veel betalen icm zonnepanelen

Selwinr op 16 juli 2014 over Greenchoice in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Greenchoice has resolved this complaint
Klacht opgelost op 27 oktober 2014
Reactie van het bedrijf:

Op 16 juli 2014 is de nota voor de teruggeleverde energie voor de klant opgemaakt. Wij hebben geen reactie meer ontvangen van de heer Paalvast. Hiermee beschouwen wij deze klacht als afgehandeld.

Status Opgelost
Datum 16 juli 2014

Klager ervaart onvrede over de betalingsstructuur van Greenchoice, waarbij eerst de volledige energiekosten moeten worden voldaan voordat er een terugbetaling voor de zonnepanelen plaatsvindt. Daarnaast wordt het voorschotbedrag jaarlijks verhoogd zonder rekening te houden met de opbrengst van de zonnepanelen, wat als onvriendelijk voor klanten wordt ervaren. Klager kreeg te horen dat het systeem zo functioneert en dat aanpassingen pas later kunnen worden besproken.

Mijn Klacht:

Elk jaar weer moeten wij eerst alle energie betalen en wordt er daarna pas de energie terug betaald die door onze zonnepanelen opgeleverd is.
ook wordt elke keer het voorschot bedrag omhoog aangepast zonder rekening te houden met de opbrengst van Zonnepanelen.
telefonisch werd mij aangegeven dat het systeem nu eenmaal zo werkt.
We moeten later maar weer bellen om te vragen of ze dit willen aanpassen.
Jammer en niet klant vriendelijk!!

Gewenste Oplossing:

Als alles in een keer verrekend wordt!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Greenchoice over deze klacht.

Bericht van Greenchoice

11 jaren geleden - Geachte Selwinr, Wat jammer dat u niet tevreden bent over de manier waarop Greenchoice omgaat met de verwerking van uw zonnepanelen. Eerst krijgt u van ons een nota over de geleverde energie en daarna een creditnota over de teruglevering. Deze betalingen dienen wel in dezelfde maand verrekend te worden zodat u hier zo min mogelijk hinder van ondervindt. Uw voorschotbedrag wordt bepaald aan de hand van uw verbruik van afgelopen jaren. Hierdoor kan het gebeuren dat uw voorschot toch te hoog wordt ingeschat terwijl u zonnepanelen heeft. Ik begrijp dat dit erg vervelend voor u is. Mijn excuses voor het ongemak. Op dit moment werken wij er hard aan om levering en teruglevering op 1 nota te verwerken zodat alles een stuk overgezichtelijker en gemakkelijker wordt. Als u wilt dat ik nog eens naar uw dossier kijk doe ik dat graag. U kunt mij in dat geval bereiken via [email protected]. Met vriendelijke groeten, Susanne Greenchoice

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Greenchoice in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Greenchoice een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Greenchoice

Heeft op 27 oktober 2014 om 10:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 16 juli 2014 is de nota voor de teruggeleverde energie voor de klant opgemaakt. Wij hebben geen reactie meer ontvangen van de heer Paalvast. Hiermee beschouwen wij deze klacht als afgehandeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie