Klacht: Tafel en stoelen

Kato Broos op 23 november 2020 over Gova Lier in de categorie Interieurbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Gova Lier
Categorie Interieurbedrijven
Status Open
Datum 23 november 2020

Op 17 augustus plaatst de klant een bestelling voor een tafel en stoelen bij Gova Lier, met de verwachting dat de levering op 7 november, de verhuisdatum, zal plaatsvinden. Na meerdere pogingen om informatie te verkrijgen over de status van de bestelling, wordt de klant steeds geconfronteerd met vertragingen en gebrek aan communicatie van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Op 17 augustus bestellen wij een tafel en stoelen bij Gova. Aangezien de levertermijn kan oplopen tot 12 weken, bestellen we ze dan al om 7/11 te verhuizen. Ruim op tijd lijkt ons. Ze melden ons dat de levertermijn 10 weken is. Normaal is dit 8 maar met corona is dit 10. ‘Laat ons in het slechtste geval 12 weken zeggen’. 12 weken zou exact uitkomen met 7/11, de dag dat we verhuizen en dus een ladderlift laten komen voor ons appartement op de tweede verdieping.
Eind oktober sturen we al eens een mail met de vraag waar onze tafel is. Geen antwoord. We bellen: ‘vertraging’. Week later nog niets gehoord, dus opnieuw mail en geen antwoord dus bellen we en alweer ‘vertraging maar we nemen contact op volgende week voor extra info’. Geen contact dus zelf opnieuw gebeld. ‘het regent vertragingen’. 7/11 is gepasseerd. Alweer geen nieuws. We vragen voor compensatie, maar helaas geen sprake van. Na een aantal keer bellen wordt 12/11 gezegd dat 18/11 de tafel er zal zijn. 18/11 geen tafel, geen zicht op wanneer wel want ‘door corona zoveel vertragingen. Alle leveranciers bellen af’. Pas 20/11 is tafel er. We kunnen er nog zelf om en wanneer we er staan wordt er nog brut tegen ons gedaan. Ik, 24 jarige vrouw en mijn opa gaan de tafel en stoelen halen. Er wordt gelachen als we zeggen dat we dit zullen dragen en in auto zetten. We vragen voor hulp. Er wordt heel neerbuigend gedaan. ‘Madammeke, denkte gij nu echt dat dat in dien auto gaat’. Ja, ik dacht dat en ik had gelijk. Als er een andere man bijkomt, iemand die ook om zijn meubels komt, wil de medewerker van Gova helpen. De tafel wordt in de auto geduwd. Het was duidelijk dat dit nog iets verder moest, maar toch sloeg de medewerker van gova de kofferdeur toe. Een luide krak als gevolg. ‘zal wel niets zijn’. Hij duwt de tafel nog wat verder en dan gaat de kofferdeur wel toe.
Eenmaal thuis wanneer we al het karton eraf halen blijkt de tafel beschadigd te zijn. Aan de zijkant hangt al een deel los.

Gewenste Oplossing:

Als de ladderlift vergoed wordt (€60 betaald om een ladderlift tien min te gebruiken), als er een compensatie wordt voorzien door een deel terugbetaling.
Maar eigenlijk zouden we pas echt tevreden zijn als de tafel vernieuwd wordt en als dit allemaal door en op kosten van Gova gebeurd. Ik rij niet nogmaals naar Lier om een tafel in 'mijn autoke te proppen'.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gova Lier

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gova Lier nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Kato Broos
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM