Klacht: Goudse verzekering wel betalen maar geen verzekering

mark199405 op 06 oktober 2018 over Goudse verzekeringen in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Verzekering
Status Open
Datum 6 oktober 2018

Een klant van Goudse Verzekeringen heeft gedurende 3,5 jaar een WA- en inboedelverzekering gehad. Na een inbraak raakte de klant in de war en had moeite met het aanleveren van de juiste informatie, wat leidde tot miscommunicatie met de verzekeraar. De klant voelt zich niet goed geïnformeerd over het onderzoek dat door de verzekeraar is ingesteld.

Mijn Klacht:

Ik heb 3 en een half jaar een WA en inboedelverzekering gehad.
Ik hoopte nooit wat mee te maken maar uiteindelijk na zo een lange tijd een inbraak in mijn berging,hierdoor in de war geraakt en zelfmoord willen plegen met mijn medicatie hierdoor wist ik de datums niet precies meer.
Doordat ik in de war was en niet had opgemerkt wanneer de inbraak precies was op advies van politie maar een tijd gezegd.
Uiteindelijk bleek de datum op de foto te staan aangezien ik me van geen kwaad bewust ben heb ik gewoon alles gestuurd wat ik had.
Deze stuurde zonder mij duidelijk te informeren een onderzoeker dat las ik pas later in de bijlage aangezien ik in die tijd in de war was snapte ik niet waar die bijlagen allemaal precies staan het klinkt raar maar het was echt zo vanwege de inbraak dit heeft zwaar gewogen voor mij.
Uiteindelijk kwam die onderzoeker aan mijn deur,prima dacht ik aangezien ik een onderzoek naar mijn inbraak alleen maar prettig vind aangezien ik hoopte daarmee de dader gevonden zou worden.
Deze man kwam al met een mercedes aanrijden van ik weet niet hoeveel geld in de kleur bruin metallic echt zo een gangster auto,deze begon mij te bedreigen met dat ik zelf de dader was en hij dat zou gaan bewijzen en ik hem alles moest laten zien en zeggen anders zou die nog wel een appeltje met mij schillen.
Heel vervelend allemaal hoe [verwijderd] van Dekra tegen mij gedaan heeft.
Uiteindelijk zei die tegen mij ik ga nu de tape aanzetten en je gaat me vertellen dat jij achter die inbraak zit,ik heb alsnog alles verteld hoe het wel is gegaan en niet hoe hij dat wilde hoe moeilijk het ook was voor me en gelukkig maar want ik weet niet hoe het afgelopen was hoe het was gelopen als ik toch onder zijn druk helemaal bezweken was,uiteindelijk zei die dan maar je kunt me voor 4 uur bellen met dat je het gedaan hebt dan hoef je de onderzoekskosten niet te betalen anders ga je al mijn tijd betalen.
Ik heb dus niet gebeld omdat ik onschuldig ben en ik niet ga zeggen dat ik het gedaan heb terwijl dat niet zo is,ik heb geen strafblad en zal dat ook nooit krijgen aangezien ik in mijn leven niks verkeerd doe,ik stop nog wel voor het rode licht als ik voetganger ben terwijl de rest wel doorloopt.
Uiteindelijk werd mij een claim ten laste gelegd van 1778 euro en ik had een CIS registratie achteraf ook wel EVR registratie genaamd voor de duur van 3 jaar.
Hierop uiteraard een advocaat ingeschakeld want als onschuldig burger dit op je bordje krijgen is niet normaal.
Nu zijn we bijna een half jaar verder ondertussen niet kunnen verzekeren en ook onnodig risico gelopen want ik heb een hond en die kan altijd in een gevecht raken waarbij een andere hond gewond raakt aangezien een hond nooit te vertrouwen is hoe lief ze ook zijn dus daarom heb ik ook de WA verzekering gelukkig deze ook nooit nodig gehad.
Maar goed nu een half jaar verder willen ze alleen schikken en daarmee dus de EVR registratie kwijtgescholden en de onderzoekskosten hoef ik niet te betalen en daarmee moet ik dan zogenaamd blij zijn.
Ik moet er wel eerlijk bij vermelden dat ik dacht niet verzekerd te zijn voor de berging en dit ook niet wist uit te leggen aan mijn ouders omdat er ook spullen in lagen die ik van hun kado heb gehad vandaar ook de zelfmoordpoging.
De advocaat heeft me gezegd hun claim is hoger dan jou 1413 euro dus een rechtszaak ga ik niet aan,je kunt ermee akkoord gaan anders laat ik de zaak vallen dus ik ben maar akkoord gegaan.
Het blijft uiteraard vreemd dat je verzekerd bent maar toch uiteindelijk niet.
Zij hebben alle macht en zullen dit gebruiken om de claim niet uit te betalen ook al heb je er wel recht op.
In mijn ogen ben je als Goudse client alleen maar een geldbetaler maar zul je hier nooit iets aan hebben want je bent nooit slachtoffer maar altijd dader bij deze maatschappij en sturen een malafide onderzoeksinstelling die aan hun kant staat en je wel even de les komen lezen waarbij je zwaar bedreigd zult gaan worden in je eigen woning,hiervoor heb je geen bewijs aangezien je dit niet verwacht en hier dus geen maatregelen voor treft.
Mocht je al bij de Goudse zitten dan lijkt het mij raadzaam jezelf even achter de oren te krabben of je hier je geld wel aan wil verkwanselen want je bent alles kwijt en krijgt er nog eens bedreigingen achter aan.

Gewenste Oplossing:

Mij lijkt het fair als ik naast deze beslissing ook de premie terugkrijg ook al sta ik niet op het geld te springen want geld hebben we in de familie genoeg maar als je achteraf niet verzekerd blijkt te zijn vind ik dat je geen degelijk product hebt.
Eerlijk gezegd verwacht ik sowieso nog maar heel weinig van deze malafide instelling.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Goudse verzekeringen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Goudse verzekeringen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door mark199405
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM