Klacht: Kan met niet uitschrijven

PieterPotjewijd op 20 januari 2013 over GoldenDeals.nl in de categorie Adviezen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Categorie Adviezen
Status In behandeling
Datum 20 januari 2013

Een gebruiker van GoldenDeals.nl ervaart problemen met het uitschrijven uit de mailinglijst. Ondanks het volgen van de aangegeven link ontvangt deze nog steeds een overvloed aan e-mails. De persoon vraagt zich af hoe hij zich effectief kan uitschrijven.

Mijn Klacht:

Goldendeals laat je niet uitschrijven uit het register. Er is wel een link waar ze dit aangeven maar je blijft de mails krijgen, met bosjes. Hoe kan ik mij uitgeschreven krijgen??

Gewenste Oplossing:

Uitschrijven uit hun bestand

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over GoldenDeals.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over GoldenDeals.nl nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door GoldenDeals.nl in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM