Klacht: Bestel bij post .nl en werd door ge link naar deze site

ron v daal op 14 december 2021 over Goedkooppakket.nl in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 14 december 2021

Een klant heeft op 14 december 2021 een barcode besteld bij post.nl voor een brievenbuspakketje, maar ontdekte dat hij via Goedkooppakket.nl was doorverwezen. Hij betaalde meer dan verwacht, inclusief extra kosten, en waarschuwt anderen om niet in dezelfde val te trappen, omdat hij vindt dat Goedkooppakket.nl hogere prijzen rekent dan post.nl.

Mijn Klacht:

14.12.21
heb ik een barcode besteld bij post.nl voor een brievenbus pakketje kosten bij post.nl 4.10 euro
Na betaald te hebben was ik 4.79 Euro kwijt ? 0,29 voor de maand december extra in rekening gebracht door Goedkopperpakket ..en 0.50 Erocent voor nog iets ..MENSEN PAS OP ZE HAKKEN POST.NL … IK BESTEL BIJ POST.NL ,EN KWAM BIJ GOEDKOPPERPAKKETEN TERECHT ..VREEMD TOCH ..POST.NL IS GOEDKOPER LAAT JE NIET VOOR DE GEK HOUDEN

Gewenste Oplossing:

DAT ZIJ POST.NL NIET MEER LINKEN ..GOETJES

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM