Klacht: Dat er wel wat gebeuren moet om deze valse beloftes te stoppen

Grotenhuish op 29 juli 2021 over Goed leven met Euro Shopping in de categorie Gratis / testproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Status Open
Datum 29 juli 2021

Een klant van Goed leven met Euro Shopping uit zijn onvrede over de valse beloftes van het bedrijf. Er worden afspraken gemaakt over bezoeken en geld, maar deze worden niet nagekomen, wat leidt tot frustratie bij de consument.

Mijn Klacht:

Precies zo als iedereen zegt ,ze beloven prijzen spreken datums af om je te bezoeken met geld, zeggen per telefoon of brief echtpaar binnen 15 dagen komt de check .

Gewenste Oplossing:

Als de grote prijs komt.

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Goed leven met Euro Shopping

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Goed leven met Euro Shopping nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Grotenhuish
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM