Klacht: Global Collect schrijft ongevraagd 20 euro af

laagl001 op 06 augustus 2013 over GlobalCollect in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 7 augustus 2013
Categorie Betalingsdiensten
Status Opgelost
Datum 6 augustus 2013

Een consument ontdekte een ongevraagde afschrijving van 20 euro door GlobalCollect op zijn bankafschrift, gerelateerd aan het product League of Legends. De consument geeft aan het product niet te kennen en heeft geen incasso-opdracht gegeven. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Hedendag heb ik op mijn bankafschrift gezien dat Global Collect 20 euro van mijn rekening heeft afgeschreven voor het product leagueoflegends.
Ik ken dit product niet en heb zeker geen incasso opdracht afgegeven

Gewenste Oplossing:

Geen incasso' s meer

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door GlobalCollect in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat GlobalCollect een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM