Klacht: Delais non respecté

Pierre Lecoq op 25 december 2016 over Giordano Wijnen in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 25 december 2016

Een klant heeft drie pakketten besteld bij Giordano Wijnen met de belofte dat deze voor Kerstmis geleverd zouden worden, mits besteld vóór 9 december 2016. Tot op heden heeft de klant niets ontvangen en geeft aan de pakketten niet meer nodig te hebben, met het verzoek deze niet te verzenden.

Mijn Klacht:

Concerne commande pour 0192489006376151-600

J’ai commander 3 colis pour les fetes de Noel avec promesse formelle de les recevoirs AVANT Noel si cdées avant le 09/12/2016.

Je n’ai rien recu à ce jours, merci pour le service.

Je n’en ais plus besoin.

Merci de ne pas les envoyé.

Gewenste Oplossing:

J'aurais aimé qu'ils tiennet leurs promesses ....

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Giordano Wijnen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Giordano Wijnen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM