Klacht: Fusion scheermesjes zijn bot

volvo123 op 23 september 2013 over Gilette in de categorie Scheren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Gilette
Categorie Scheren
Status Open
Datum 23 september 2013

Een consument heeft een set van 16 Fusion scheermesjes van Gilette aangeschaft, maar constateert dat ze al bot zijn voordat ze voor het eerst worden gebruikt. Ondanks het testen van meerdere mesjes blijft het probleem bestaan. De consument kan de mesjes niet retourneren omdat de aankoopbon niet meer beschikbaar is.

Mijn Klacht:

Ik heb een setje van 16 Fusion mesjes aangeschaft maar tot mijn grote verbazing zijn ze al bot voor het eerste gebruik.Ik heb meerdere mesjes van de 16 getest maar met hetzelfde resultaat. Een bon heb ik niet meer dus kan ze niet meer terug brengen naar de winkel.

Gewenste Oplossing:

Vervanging van de 16 mesjes.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gilette

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gilette nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM