Klacht: Andere tickets ontvangen dan gevraagd, gereserveerd en betaald !

Mia Dierens op 15 juli 2014 over Giggo Tickets in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 4 augustus 2014
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben hier al contact over gehad met de klant zelf. De kaarten zijn geleverd op basis van beschikbaarheid. De aangegeven en ontvangen plaatsen zijn goede plaatsen voor dit concert. Wij hopen dat de klant alsnog een hele fijne avond...

Categorie Reizen Algemeen
Status Opgelost
Datum 15 juli 2014

Een klant heeft via Giggo Tickets kaarten besteld voor zijn schoonouders, waarbij hij 200 euro per ticket betaalde voor de beste plaatsen (A2). Tot zijn verbazing ontving hij echter tickets voor rij 19 (B2) zonder enige uitleg of excuses van het bedrijf. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Wij hebben als nieuwjaarsgeschenk voor onze schoonouders kaarten via Giggo tickets besteld, wij hebben hiervoor flink betaald (200€ per ticket, maar dan ook voor de beste plaatsen A2.)
net voor onze vakantie ontvingen wij een mailtje met in bijlage de tickets, bij het afdrukken van de tickets bleek dat we echter op rij 19 terecht zijn gekomen B2.
In de eerste mail met tickets stond geen enkele verwijzing, excuses of wat dan ook naar het feit dat we tickets voor andere plaatsen ontvingen !
Schandalig!

Gewenste Oplossing:

als we correcte plaatsen, zoals besteld en waarvoor betaald worden toegewezen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Giggo Tickets in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Giggo Tickets een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Giggo Tickets beoordeeld.

Giggo Tickets

Heeft op 04 augustus 2014 om 13:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben hier al contact over gehad met de klant zelf. De kaarten zijn geleverd op basis van beschikbaarheid. De aangegeven en ontvangen plaatsen zijn goede plaatsen voor dit concert. Wij hopen dat de klant alsnog een hele fijne avond heeft beleeft!

Mia Dierens

Heeft op 04 augustus 2014 om 14:01 geantwoord

Giggo tickets maakt zich gemakkelijk af van deze klacht! we hebben contact genomen met de klant....het kwam er op neer dat we moesten tevreden zijn met de plaatsen B2! voor 4 personen 811€! Da's een gemakkelijke oplossing.....wij hebben van deze avond het beste van gemaakt, wat konden we anders! Site Giggo tickets zou gewoon moeten gebannen worden van internet, zodat niemand maar ook niemand zulke zaken tegenkomt! Wij hebben uiteindelijk dubbel betaald en niet gekregen waarvoor we betaald hebben!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM