Klacht: Geen betaalregeling omdat het bedrag is opgehoogd

najoua2009 op 18 december 2019 over GGN Mastering Credit in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
GGN Mastering Credit has resolved this complaint
Klacht opgelost op 20 december 2019
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer of mevrouw, wij hebben inmiddels uw klacht afgehandeld. Zojuist is de reactie op uw klacht per e-mail aan u toegestuurd. Op dit platform kunnen wij in verband met privacywetgeving niet inhoudelijk op uw klacht ingaan. Wij hopen u...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 18 december 2019

Een klant heeft geprobeerd een betaalregeling te treffen met GGN Mastering Credit om zijn zorgpremie rechtstreeks te kunnen betalen aan Het Zilveren Kruis. GGN weigerde echter de regeling omdat het openstaande bedrag was verhoogd, ondanks dat de klant eerder een inkomstenformulier en acceptgiro's had opgestuurd.

Mijn Klacht:

Onlangs heb ik contact opgenomen met Het Zilveren Kruis met de vraag of ik mijn zorgpremie rechtstreeks mag betalen zodat ik afgemeld wordt van het CAK.
Het Zilveren Kruis vroeg mij om eerst een betaalregeling te treffen met GGN , zodra dit gebeurd is dan mag je je zorgverzekering rechtstreeks betalen en wordt je afgemeld bij het CAK. De dag daarop belde ik met de GGN of ik een regeling mag treffen en die zal nakomen .( ondertussen hebben zij mij eerder gevraagd om een inkomsten formulier met acceptgiro s op te sturen) dit heb ik gedaan alleen de papieren acceptgiro s zou ik op dezelfde dag opsturen. GGn wou mij geen betaalregeling geven omdat het bedrag is opgehoogd ik vroeg en mijn inkomstenformulier en acceptgiro s dan? GGN zei: die hoeven nu niet meer en gelden niet meer. Mijn collega heeft het over het hoofd gezien werd mij gezegd! En dit zonder het mij tijdig door te geven. .Ik gaf aan de laatste 3 maanden wel te hebben betaald en de 3 maanden ervoor niet omdat ik geen inkomsten had, ik stelde voor om die 3 maanden gelijk over te maken zodat ik op schema zit. Ook dat werd geweigerd. GGN heeft gezegd: u bent niet verplicht om te betalen nu. want u krijgt toch een dagvaarding. Ik zei een dagvaarding ? dus weer kosten erboven op? ik zei dit ga ik me niet permitteren ik ga niet akkoord. Ik heb hier een bezwaar voor ingediend en tot op heden nog steeds geen responds. Ik kwam met positieve nieuws dat ik nu werk en kwam met een voorstel om 3 maanden in 1x te betalen en het werd geweigerd zoek het zelf maar uit we kunnen niks doen voor je en wacht de dagvaarding af!

Gewenste Oplossing:

Betaalregeling hervatten en netjes op tijd betalen ( nu werk ik )
zodat ik mijn premie rechtstreeks betaal aan het zilveren kruis en op deze manier wordt afgemeld bij het CAK.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar GGN Mastering Credit over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door GGN Mastering Credit in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat GGN Mastering Credit een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

GGN Mastering Credit

Heeft op 20 december 2019 om 09:22 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer of mevrouw, wij hebben inmiddels uw klacht afgehandeld. Zojuist is de reactie op uw klacht per e-mail aan u toegestuurd. Op dit platform kunnen wij in verband met privacywetgeving niet inhoudelijk op uw klacht ingaan. Wij hopen u zo voldoende te hebben geïnformeerd. Met vriendelijke groet, GGN Mastering Credit

najoua2009

Heeft op 20 december 2019 om 12:29 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Zij gaan niet akkoord met de regeling en voor hun is de oplossing om het hele bedrag te betalen binnen een paar dagen om te voorkomen dat er een dagvaarding plaatsvindt. De reden dat ik niet kon betalen heeft te maken met geen inkomen toen de tijd. Maar ook dat begrijpen ze niet . Zij geven mij een keuze of betalen of een dagvaarding waar meer kosten bij komen. Beiden kunnen niet in mijn geval. Zei bieden geen oplossing zei zijn gebleven met wat er mij aan de tel gezegd is alleen nu geven zij dit schriftelijk aan. Zei willen geen oplossing zei willen of betalen of een dagvaarding met kosten en betalen.

Alle klachten die gemeld zijn door najoua2009
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM