Klacht: Gevaarlijk trapje voor de deur

Sheila Nijland op 06 mei 2022 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 6 mei 2022

Een klant van Kruidvat in Ugchelen heeft een blijvende fractuur opgelopen door een gevaarlijk trapje bij de ingang. Volgens de klant zijn er vaker ongelukken gebeurd met het trapje, en na contact met de gemeente bleek dat het trapje eigendom is van Kruidvat. De klant verzoekt Kruidvat om maatregelen te nemen voor de veiligheid van andere bezoekers.

Mijn Klacht:

29 december liep ik de kruidvat in Ugchelen uit met mijn dochtertje.
Helaas zag ik het trapje te laat en heb ik een blijvende fractuur opgelopen.
Van mensen om mij heen hoor ik dat er vaker mensen van het trapje zijn gevallen.
Voordat er meer mensen vallen heb ik contact opgenomen met de gemeente. Maar de gemeente gaf aan dat het trapje eigendom is van de kruidvat.
Kruidvat ik zou graag willen dat jullie iets aan de veiligheid gaan, zodat er niet meer slachtoffers vallen.

Gewenste Oplossing:

Wanneer er iets gedaan wordt aan de veiligheid.
Het pad voor de deur is veel te smal en daar staan ook nog spullen van de Kruidvat op. En het trapje is niet goed te zien

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sheila Nijland
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM