Mijn Klacht:
aan de kassa van ca Oudenaarde werd mijn vrouw (Is jong dement) haar geldbeugel gestolen.rond 14 uur 30
Ze heeft onmiddelijk de kassier verwittigd maar kreeg gewoon een onvriendelijk antwoord dat ze niets kan aan doen met een onverschillige houding, Denk wel dat er in de ca camera bewaking is en dat dat kan nagaan en de politie verwittigen ,Maar zelf de politie bellen wilde ze niet doen .
Denk wel dat een kleine moeite is om even de politie te verwittigen . Als er kleding gestolen zou zijn dan kan dat wel de politie waarschuwen?
Dikke pluim voor de kassierster .
Gewenste Oplossing:
een dikke uitbrander voor de kassierster , en een beetje begrip voor mensen zoals mijn vrouw die nu helemaal de weg kwijt is , zal weer een paar dagen duren voor ze weer durft buiten te komen.
Hopelijk zal er weldegelijk naar mij geluisterd worden.
Met vriendelijke groeten.

