Klacht: Klacht over reservering parkeerplek in garage Boompjes

klager6448f207 op 02 september 2026 over Gemeente Rotterdam in de categorie Gemeente

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Gemeente
Status Open
Datum 2 september 2026

Een gebruiker ervaart problemen met het reserveren van een parkeerplek in de garage Boompjes van 2 tot 8 september, wat al meer dan 10 dagen aanhoudt. Door deze situatie moet de gebruiker 41 euro per dag betalen in plaats van de gebruikelijke 31 euro. Na contact met de Gemeente Rotterdam is geadviseerd om de klacht officieel te melden.

Mijn Klacht:

Ik kan geen parkeerplek reserveren in de garage Boompjes van 2 tot 8 september. Dit probleem bestaat al ruim 10 dagen. Hierdoor ben ik verplicht om 41 euro per dag te betalen in plaats van 31 euro per dag. Ik heb contact opgenomen met de Gemeente Rotterdam, en zij adviseren om deze klacht te melden.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om de prijs van 31 euro per dag te betalen in plaats van 41 euro.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 dagen geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Gemeente Rotterdam

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 dagen geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gemeente Rotterdam

Reactie van de melder van de klacht klager6448f207

1 dag geleden - Ik heb zojuist de klacht ingediend en krijg gelijk de melding van de gemeente Rotterdam dat de klacht niet in behandeling genomen wordt in klacht.nl Ik begrijp dit niet.

Reactie van de melder van de klacht klager6448f207

1 dag geleden - Wat moet ik doen dat de gemeente Rotterdam mijn klacht wil behandelen we

Reactie van de melder van de klacht klager6448f207

1 dag geleden - Ons kenteken van de auto is HFX-11-H en ons ibannummer NL68INGB0001674277 waarop u de 70 euro kan storten. Bij voorbaat dank, Desiree Broenland Dorpsstraat 243 1531HG Wormer

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gemeente Rotterdam nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door klager6448f207
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM