Klacht: beschikbaarheid taxibus Den Haag

Werner 62 op 10 oktober 2022 over Gemeente Den Haag in de categorie Gemeente

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Gemeente
Status Open
Datum 10 oktober 2022

Een inwoner van Den Haag ervaart problemen met de beschikbaarheid van de taxibus, ondanks het tijdig reserveren van een rit. De gemeente geeft aan dat er geen chauffeurs beschikbaar zijn en verwijst naar coronamaatregelen, waardoor de inwoner nog meer aan huis gebonden is. Dit is niet de eerste keer dat deze situatie zich voordoet, en de inwoner merkt op dat reserveringen vaak drie weken van tevoren moeten worden gedaan.

Mijn Klacht:

Bij het proberen te reserveren van een rit met de taxibus, ruim negen dagen voor vertrek vertrek, krijg ik gewoon te horen dat de taxibus niet beschikbaar is. En dat het mijn probleem is en niet het probleem wat zij kunnen oplossen omdat ze geen chauffeurs/corona regels naleven. Hierdoor ben ik nog meer aan huis gebonden omdat ik afhankelijk ben van de rolstoel taxi. Dit is niet de eerste keer dat dit gebeurd maar om een taxi te reserveren moet ik tegenwoordig al drie weken van tevoren zijn anders heeft mijn geen tijd om überhaupt van dienst zijn.

Gewenste Oplossing:

Een betere beschikbaarheid van de taxibus

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM