Klacht: Geluidsoverlast speakers station Universiteit Tilburg

speaker op 25 maart 2018 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 25 maart 2018

Er is een klacht ingediend over de geluidsoverlast van de speakers op station Universiteit Tilburg. De melder vraagt om een aanpassing van het geluidsniveau, dat vaak te hoog is ingesteld, wat leidt tot verstoring, vooral in de vroege ochtend. Daarnaast wordt opgemerkt dat het geluidsniveau inconsistent is, variërend van acceptabel tot onaanvaardbaar.

Mijn Klacht:

Graag het geluidsniveau van de speakers aanpassen tot een normaal niveau. Deze speakers staan (over het algemeen) veel te hard afgesteld. We hebben geen last van de treinen maar wel van de schreeuwende stemmen die uit die speakers komen. Vanochtend in alle vroegte werden we (en dat gebeurt vaker!) wakker geschreeuwd, en dat voor een zondag! Opvallend is dat het geluidsniveau erg kan verschillen, de ene keer is het dragelijk en de andere keer is het werkelijk onaanvaardbaar.

Gewenste Oplossing:

Zodra het geluid (constant) tot een dragelijk niveau is gebracht. Het is echt onaanvaardbaar hoe hard het geluid vaak staat!

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NS nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten