Mijn Klacht:
Ik word al maanden elke ochtend om 05:30 uur wakker gemaakt door de bezorger die met de brommer langs de ramen rijd. Ik heb al verschillende keren geklaagd over dit probleem! Het betreft een appartementen complex met de brievenbus aan de stoep zijde. De bezorger realiseert zich denk ik niet dat er drie bewoners een probleem hebben met het geluid van de brommer die langs de slaapkamer ramen rijdt.
Ik heb eerder aangegeven dat de brommer niet over de stoep moet rijden maar de brommer lekker op de hoek van de straat moet laten staan. Maar dit word niet serieus genomen naar mijn gevoel.
Wanneer word hier wat aan gedaan?
De vve is ook op de hoogte en gaat hier verdere acties op ondernemen. Mensen uit de nachtrust houden is echt overlast om dit tijdstip.
Ik hoop dat U mij kunt begrijpen en vooral hier iets aan kunt doen!
Gewenste Oplossing:
Brommer uitzetten op de hoek van de straat en dan lopen naar de brievenbus. Zachtjes weg rijden met een volle krantentas.


