Klacht: Geld weg

ThijsAB99 op 21 februari 2018 over Wish in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Wish
Status Open
Datum 21 februari 2018

Een klant heeft een bestelling geplaatst via Wish, waarbij het geld is afgeschreven, maar de bestelling niet is doorgekomen. In de bestelgeschiedenis is er geen vermelding van de aankoop, waardoor de klant het gevoel heeft dat het geld verloren is.

Mijn Klacht:

Vandaag iets besteld via wish, geld afgeschreven maar bestelling niet doorgekomen, in bestelgeschiedenis staat ook niks dus mn geld is gewoon foetsie.

Gewenste Oplossing:

Geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Wish

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Wish nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM