Mijn Klacht:
Op 21-12-2015 een email gekregen met een creditfactuur van 18-12-2015. Op 21-12-2015 is als student mijn kerstvakantie begonnen en ben ik op vakantie gegaan tot de kerst zelf. Uit mail contact blijkt dat het bedrag op de 18e al is terug gestort, terwijl ik pas op de 21ste een email heb ontvangen:
Op 18 december is er € 13,78 naar je teruggestort.
Dit betreft het geannuleerde boek.
Het bedrag is teruggestort naar IBAN eindigend op 779.
Hopende je voldoende te hebben geinformeerd,
Met vriendelijke groet,
VanDijk.nl
Ik heb NOOIT een bericht gehad dat dit boek is geannuleerd, alleen dat er een creditfactuur voor me was. Na terug komst van mijn vakantie kom ik er achter dat het rekening nummer waar het naar is gestort onjuist is. Dit vind ik erg vreemd, gezien ik een nieuw account heb, ik alle betalingen en bestellingen vanaf een ING account heb gedaan én ik helemaal niks aan mijn account op vandijk.nl zelf heb gedaan of heb aangegeven (dit pas nadat ik terug kwam van mijn vakantie).
Nu, 2 maanden verder heb ik een brief gekregen. Waar in staat dat vandijk er niks aan gaat doen gezien ik te laat ben met mijn rekening nummer veranderen. Kan ik er wat aan doen dat er plots ineens word terug gestort zonder dat er een notificatie komt dat mijn boek er uberhaupt niet meer is? Het viel in de kerstvakantie, en de email was te laat.
Vergeten er bij te plaatsen: Bij verandering van mijn rekening nummer bij mijn account op vandijk.nl was het veld blanco. En nogmaals een quote uit een email van X:
De annulering is echt 18 december ingezet, maar is 24 december overgedragen aan de bank.
Op de 21ste de email gekregen, de 18e al ingezet. Dus ik zou 3 dagen gehad hebben om dit te veranderen, vanuit het niets. Overmacht kennen jullie niet? Als ik had geweten dat er een verkeerd nummer stond had ik dat echt wel veranderd! Maar door de kerstvakantie e.d. helemaal niet aan toegekomen deze email direct te lezen. Daarbij komt dat ik deze bestelling al in september heb geplaatst. Al die tijd zonder boek moeten werken… En dan nu ook nog naar me geld kunnen fluiten..
Gewenste Oplossing:
Ik wil het volledige bedrag terug gestort krijgen.


