Klacht: Geld retour voor ongebruikt e-ticket

annulering e-ticket op 10 juni 2018 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 9.0/10 ★★★★★
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 10 juni 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Gisteravond heeft mijn echtgenoot een retourtje Rotterdam-Utrecht voor mij geboekt tbv een lunch met mijn vriendin morgen. Om te laten zien hoe dit in zijn werk gaat heeft hij mij de app en order laten zien. Ivm psychische klachten haar dochter en noodzaak voor een gesprek met haar heeft mijn vriendin de afspraak vandaag gecanceld. Nu blijkt uit contact met de klantenservice dat ik het geld van dit ongebruikte kaartje niet terug gestort kan krijgen, omdat de app zou zijn geopend. Moet een leek op dit gebied dan maar onvoorbereid naar het station?

Gewenste Oplossing:

Ik wens de 21 euro die mijn man heeft betaald voor een niet verleende dienst en op tijd geannuleerde reis retour te krijgen!

Beoordeling 9/10 star-5 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NS nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten