Klacht: Geld over gemaakt en het bedrijf heeft geen order ontvangen !!!!!!

ritamastwijk op 27 juni 2018 over Waarbenjij.nu in de categorie Websites - Blogs

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Waarbenjij.nu has been notified of this complaint
ā³ Wacht op reactie
Categorie Websites - Blogs
Status Open
Datum 27 juni 2018

Een klant heeft 80,95 euro overgemaakt naar Waarbenjij.nu, maar het bedrijf heeft geen order ontvangen. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen, blijft het bedrijf stil, waardoor de klant overweegt aangifte te doen en vraagt naar zijn rechten in deze situatie.

Mijn Klacht:

Geld over gemaakt en het bedrijf heeft geen order ontvangen !!!!!! Nu wil ik mijn geld terug 80,95 euro of in elk geval tot een Oplossing komen ( bv alsnog een album ) maar het bedrijf zwijgt in alle talen……..

GEEN CONTACT MOGELIJK !!!!!!

Terug boeken naar mijn rekening gaat niet bij ING alleen bij een incasso ……. ING wil pas na 13 maanden bemiddelen.

Er rest mij niets anders dan aangifte te doen volgens ING.

Wat zijn je rechten eigenlijk in dit land !!!!!!

Gewenste Oplossing:

IK BEN NIET TEVREDEN DEZE MOEIZAME COMMUNICATIE

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Waarbenjij.nu

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Waarbenjij.nu nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM