Klacht: Gekochte stedentrip kan niet geboekt worden

Flora2015 op 17 juni 2015 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 17 juni 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik kocht twee Groupons voor een reis naar Londen op 31 juli. Je krijgt dan een link waar je de boeking kunt afronden. Daar blijkt boeken in juli niet mogelijk. Gebeld met touroperator: Er is nog plaats eind augustus. Wil ik niet. Gebeld met Groupon. ‘Niks aan te doen, dit doen we altijd zo. Is de reis vol of zijn er te weinig deelnemers, dan heeft u pech’. We storten het aankoopbedrag tussen 5 en 10 werkdagen terug’. Dat is wel erg lang, zo kan ik nergens anders wat boeken en waarom worden reizen die vol zijn niet uit de aanbiedingenlijst gehaald. Ik koop, met vooruitbetaling, iets wat niet geleverd wordt en intussen houdt Groupon 2 weken mijn geld vast.

Gewenste Oplossing:

1.ik wil dat er geleverd word wat er verkocht is
2.ik wil dat er niet geadverteerd en verkocht wordt wat niet leverbaar Is.
3. Ik wil dat de koopsom niet twee weken vastgehouden wordt, maar dat er onmiddellijk terugbetaald wordt. (ik moet bij de koop toch ook onmiddellijk betalen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM