Klacht: Geen service en afspraken worden niet nagekomen

marietje1 op 18 november 2020 over Groupdeal in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Groupdeal
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 18 november 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geen service en geen contact mogelijk. iPhone 7 gekocht waarvan de microfoon niet doet. Na 3 keer een mail gestuurd te hebben en vele pogingen om iemand te kunnen spreken van Groupdeal kom ik door de wachtrij. Hiervoor werd elke keer de verbinding verbroken Ivm drukte . Gisteren uiteindelijk iemand aan de telefoon gehad. Deze meneer zegt dat er 2 keer een mail gestuurd naar mij . Ook deze mails heb ik niet ontvangen. Niet in mijn inbox als bij mijn spam. Ook nemen ze geen verantwoordelijkheid omdat de leverancier van de IPhone dit weer moet regelen waarvan ook hier niets vernomen heb.
Kortom ik zit nog steeds met kapotte iPhone waar ik niet mee kan bellen.

Gewenste Oplossing:

Als ik het geld terug krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Groupdeal

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Groupdeal nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door marietje1
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM