Klacht: Geen reactie op klacht en geen levering van de krant

klager8f285168 op 25 april 2026 over De Stentor in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf De Stentor
Status Open
Datum 25 april 2026

Na twee weken zonder levering van De Stentor heeft de klager herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen met de klantenservice, maar zonder enige reactie. Dit gebrek aan communicatie en de gemiste krant zorgen voor teleurstelling en frustratie, aangezien de klager afhankelijk is van de krant voor dagelijkse informatie.

Mijn Klacht:

Ik heb al twee weken geen exemplaar van De Stentor ontvangen. Ondanks mijn herhaalde pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, heb ik geen enkele reactie ontvangen. Dit is uiterst teleurstellend en frustrerend, aangezien ik afhankelijk ben van de krant voor mijn dagelijkse informatie. Ik ben er klaar mee en verwacht nu eindelijk een reactie op mijn klacht.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een reactie op mijn klacht. De krant mag ik behouden, maar ik wil graag duidelijkheid over de situatie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over De Stentor
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De Stentor

Alle klachten die gemeld zijn door klager8f285168
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM