Mijn Klacht:
Op 29 maart heeft de trein een botsing gemaakt tegen het stopblok in Maastricht Randwyck.
Ik ben daardoor op een leuning gebotst en heb daar een flinke blauwe plek aan over gehouden en pijn aan mijn elleboog. Zelf had ik al contact gelegd met de teamleider en mer Arriva om een klacht neer te leggen. Ik zou eventueel ook nog letselschade kunnen melden. Dit vond ik onnodig omdat de Teamleider van de betreffende machinist zou onderzoeken wat er gebeurt is. Tot mijn verbazing heeft niemand anders en zelfs ook de machinist deze botsing niet gemeld.
De teamleider zei dat er een onderzoek gestart zou worden en dat ik er correspondentie over zou krijgen. Dit is helaas niet gebeurt en ik ben daarom best teleurgesteld in hoe Arriva dit (niet)afhandelt of onderzoekt.
Dit geeft toch maar weer een slechte blijk van waardering naar de reizigers toe.
Overigens is dit niet het enige waarover ik een klacht zou kunnen indienen. er is veel meer gaande wat Arriva niet weet maar waar ze het blijkbaar niet nodig vinden actie in te zetten.
Gewenste Oplossing:
Het zou fijn zijn als ik eens reactie zou krijgen van het onderzoek en als Arriva net als Veolia eens netter met de mensen en hun vervoersmiddelen omgaat. Het is werkelijk een uit de klauwen gelopen speelplaats lijkt het wel.(zowel voor de machinisten en chauffeurs als de reizigers).


