Klacht: GEEN priority boarding

Wanrooijvr op 26 juli 2024 over Easyjet in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Easyjet
Categorie Vliegmaatschappij
Status Nieuwe klacht
Datum 26 juli 2024

Een klant van Easyjet heeft priority boarding aangeschaft, maar moest desondanks in de rij staan en als een van de laatsten het vliegtuig betreden. Bij navraag op de luchthaven bevestigde een medewerkster dat ook met priority boarding in de rij gestaan moest worden.

Mijn Klacht:

Ik heb priority boarding gekocht en moest alsnog in de rij staan en vrijwel als laatste het vliegtuig in. Ik vroeg aan de dame van het vliegveld of ik met priority boarding ook in de rij moest staan en zij gaf aan van wel.

Gewenste Oplossing:

Geld terug van priority boarding

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Easyjet
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Easyjet

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Easyjet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Wanrooijvr
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM