Klacht: geen pakkket ontvangen

Laurens Wopereis op 26 september 2012 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf PostNL
Status Open
Datum 26 september 2012

Een klant heeft op 21 september een pakket verwacht, maar was niet thuis om het te ontvangen. Na meerdere bezoeken aan het postkantoor op 24, 25 en 26 september, bleek het pakket niet aanwezig te zijn, ondanks dat de klantenservice van PostNL bevestigde dat het pakket op het postkantoor was gescand. De klant vraagt zich nu af of er een nieuw pakket kan worden opgestuurd.

Mijn Klacht:

Hallo beste mensen,
ik had afgelopen vrijdag 21 sept de postbode aan de deur, maar was niet thuis, toen heb ik voor 22 uur via het internet ge-mailt dat ik het pakket maandag 24 sept wel op het postkantoor (primera Ulft) zou komen op halen.
zo gezegt zo gedaan, maar het pakket was er niet, toen dinsdag 25 sept weer naar het postkantoor, pakket was er niet, woensdag 26 sept weer naar het postkantoor, en weer washet pakket er niet.
Nu heb ik de klantenservice van Postnl
gebeld, en die hebben tegen mij verteld dat het pakket wel maandag was afgescand op het postkantoor.
Nu willen ze het verder gaan uitzoeken waar het pakket is gebleven, maar ik moest dan maar even vragen, of ze alsnog een nieuw pakket op willen gaan sturen?
het pakket dat ik thuis had moeten krijgen, had via Postnl een bar code KG39643810
postcode 7071 TE Ulft.
De monteur die deze modem komt aansluiten is al twee keer voor niets bij mij aan de deur geweest, want ik heb hellaas nog niets.
mischien kunnen jullie mij hier in verder helpen, bij voor baat hartelijk dank.
L.B.H. Wopereis.

Gewenste Oplossing:

dat ik zo spoedig mogelijk mijn pakket, of een nieuw pakket op gestuurd krijg.
want 2 okt loopt namelijk mijn contract bij UPC af, dan heb ik namelijk waarschijnlijk niets meer?

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM