Mijn Klacht:
In Maart zou ik met mijn vriendin naar Sri Lanka vliegen. Deze vlucht ging wegens corona niet door. We kregen de optie om te annuleren, direct te wijzigen of later te wijzigen. Dit laatste kozen we. Maar voor 1 juni was er totaal onduidelijkheid wanneer en waarheen we konden vliegen.
Ik heb meerder malen geprobeerd in contact te komen. Maar tot op heden geen reactie gehad. Ik stond open voor een reisvoucher, zoals de Europese wet voorschrijft. Maar ook hierover heb ik geen informatie ontvangen. Zij hebben mijn geld, voor een product dat ik niet heb gekregen en überhaupt niet krijg als er geen contact komt.
ik vind het belachelijk hoe er zo totaal niet wordt gereageerd op consumenten.
Gewenste Oplossing:
Ik ben blij wanneer ik mijn geld retour ontvang. Ik wil van dit bedrijf geen reisvoucher omdat ik niet het vertrouwen heb om hierna nog gebruik te maken van hun service.

