Klacht: Geen contact te krijgen

Miriam Den Hoed op 17 augustus 2020 over Gate1.nl in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Gate1.nl
Status Open
Datum 17 augustus 2020

Een klant van Gate1.nl heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen over een geplande vlucht naar de VS op 14 oktober, maar ontving geen reactie. Na contact met de luchtvaartmaatschappij bleek de vlucht al in mei geannuleerd te zijn. De klant verlangt nu een terugbetaling van het geld dat al twee maanden in het bezit van het bedrijf is.

Mijn Klacht:

Ik zou 14 okt naar mn zus in usa gaan. Ik heb een paar maal gemaild of dat nog doorging maar geen antw terug gehad.
Ik heb gebeld met us air waar we mee zouden vliegen en die vertelde dat het in mei al geannuleerd is.
Verdrietig maar wel verwacht wil i k dus mn geld terug wat ze blijkbaar dus al 2 maanden hebben.

Gewenste Oplossing:

Als ik mn geld terug heb

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gate1.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gate1.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Miriam Den Hoed
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM