Mijn Klacht:
Hallo
Ik vroeg me af waarom de laatste maanden mijn telefoon rekening zo hoog is. Ik ben geen beller en mijn MB`s gooi ik zowiezo iedere maand weg omdat ik wifi heb thuis en buitenshuis maak ik geen gebruik van mobiel internet. Ik ben mijn specificaties van de laatste maanden nagekeken en tot mijn verbazing word er 4 keer per maand een bedrag van 5 euro geïncasseerd door of aan Future Targed. Geen idee wat dat is. Ik heb me hier nooit voor aangemeld of wat dan ook. Het internet staat er vol van dat .ik niet het enige slachtoffer ben. Ik heb contact opgenomen met Vodafone en zei adviseerde mij om dergelijke diensten te blokkeren. Verder konden ze hier niets aan doen.
SCHANDALIG!!!!! DAT DIT ZOMAAR KAN
Dit zijn ongevraagde diensten die niet alleen van Vodafone afkomen maar van meerder providers.
Ze jagen zo de mensen ongevraagd en ongewild de kosten in.
Zoals u boven kunt zien wat Future Target inhoud, staat er het volgende bij….
FutureTarget B.V. levert een zogeheten Mobiele Betalingen Gateway voor het afhandelen van mobiele betalingen voor derden.
Ik heb nog nooit een mobiele betaling gedaan.
Ik heb me nergens voor aangemeld, ik heb niet meegedaan aan een quiz of spel. Ik heb ook geen ringtones of games gedownload, en ik heb nergens een akkoord voor gegeven of ergens ja op gezegd. Laat staan dat ik ergens voor getekend heb. Dat soort zaken daar doe ik never nooit aan mee. Vodafone geeft hier verder geen commentaar op. Zegt alleen dat je deze diensten uit kunt schakelen, (die ik niet eens zelf heb ingeschakeld) en dat hun er verder niks aan kunnen doen. Ik moet dus gewoon betalen voor die zogenaamde diensten en het afhandelen van mobiele betalingen aan derden. Welke mobiele betalingen??? Die zijn er geen geweest!!!
Vodafone is echter wel degene die iedere maand € 20,00 extra incasseert bovenop mijn abonnement.
Ik heb op internet gelezen dat ik niet het enige slachtoffer ben. Hier is ook aandacht aan besteed bij Tros Radar. Zonder succes neem ik aan want het gebeurd nog steeds.
Is hier iets aan te doen zodat ik vodafone aansprakelijk kan stellen voor de onterechte kosten die ze in rekening hebben gebracht?
Gewenste Oplossing:
Ik ben pas tevreden als dit word opgelost. Ik heb inmiddels Juridische Zaken ingeschakeld en Tros Radar ingelicht.

